• SLÁVIK SLOVENSKA - 1. MIESTO

• Dňa 14. mája sa konalo okresné kolo speváckej súťaže Slávik Slovenska, kde si naša žiačka 1. ročníka Martuška Čižmárová vyspievala krásne 1. miesto a postupuje do krajského kola. Gratulujeme, veľmi sa tešíme a držíme palce. FOTO

• FUTBAL - 3. MIESTO

• Naši skvelí futbalisti 1. stupňa sa zúčastnili turnaja O pohár generálneho riaditeľa ŽP. V dvoch kolách a v konkurencii 14 tímov si vybojovali krásne 3. miesto. Gratulujeme! FOTO

• MODRÝ GOMBÍK 2024

• V piatok 17.05.2024 bude na našej škole prebiehať finančná zbierka MODRÝ GOMBÍK. Výnos zbierky MODRÝ GOMBÍK, bude venovaný na pomoc hladujúcich deťom. Príspevkom v podobe 1€ dokážu nachovať jedno hladné dieťa počas celého dňa. Zachráňme spolu milióny detských životov. Každé dieťa si zaslúži detstvo, budúcnosť, nádej. Za všetky príspevky vopred ďakujeme.

• OZNAM

• Vážení rodičia. V ZŠ sme zrealizovali cez projekt "Komunitná zelená terasa" prestavbu terás na oddychovú záhradu. Na dokončenie potrebujeme plastový sud na vodu 200 litrový  s podstavcom, ventilom a poklopom. Prípadný darca nech nás kontaktuje na telefónne číslo 0911878533. Ďakujem riaditeľ školy.